Doświadczenie

Od ponad 10 lat zdobywamy cenne umiejetności niezbędne by trafiać w potrzeby najbardziej wymagających klientów. Posiadamy niezbędną wiedzę i narzędzia by podołać każdym wyzwaniom.

Profesjonalizm

Aktywnie uczestniczymy w autoryzowanych szkoleniach. Oferujemy fachowe doradztwo i usługi najwyższej jakości. Produkujemy najwyższej jakości namioty zgodne z wymogami PN-EN 13782:2007.

Atrakcyjne ceny

Dzięki odbiorom dużych partii materiału możemy zaproponować preferencyjne warunki sprzedaży produktów i usług. Na wszystkie prace udzielamy pisemnej gwarancji.
hala2 300x150

 

 

hala 300x149

W kilku słowach o nas

Od 10 lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości w zakresie produkcji i montażu hal namiotowych. Posiadamy niezbędne umiejętności potrzebne by trafiać w potrzeby najbardziej wymagających klientów. Na naszą ofertę składa się profesjonalne doradztwo, sprzedaż oraz montaż namiotów wysokiej jakości. Głównym obszarem naszej działalności jest Tomaszów Mazowiecki oraz całe województwo łódzkie ale z powodzeniem realizujemy również zlecenia w innych lokalizacjach na terenie całego kraju.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych czy korporacyjnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dlatego chętnie pomagamy w wyborze najopowiedniejszych rozwiązań oferując wysokiej jakości doradzctwo techniczne.

Zapraszamy do współpracy.